Klient w centrum uwagi. Zaangażowani pracownicy. Rozwój przez innowacje.

o nas o nas o nas
NASZA STRATEGIA

Skoncentrowani na właściwej strategii

Mówiąc „Klient w centrum uwagi" myślimy o usuwaniu utrudnień. „Zaangażowani pracownicy” umożliwiają przekazanie swoich doświadczeń. „Rozwój przez innowacje” to wartość, którą tworzymy dla akcjonariuszy.

  • 540 000+

  • 11,5 mln

  • 21,9 mln

  • 220+

Jak to wszystko zaczęło się od pożyczki w wysokości 100 USD Jak to wszystko zaczęło się od pożyczki w wysokości 100 USD Jak to wszystko zaczęło się od pożyczki w wysokości 100 USD
HISTORIA

Jak to wszystko zaczęło się od pożyczki w wysokości 100 USD

Historia UPS, największej na świecie firmy dostarczającej paczki, rozpoczęła się ponad wiek temu od studolarowej pożyczki na uruchomienie małej firmy transportowej.

Poznaj naszą historię
Przodujemy w branży i łączymy świat. Przodujemy w branży i łączymy świat. Przodujemy w branży i łączymy świat.
PRZYWÓDZTWO

Przodujemy w branży i łączymy świat.

Firma UPS jest kierowana przez liderów, którzy nieustannie nas inspirują. Wierzymy, że każdy ma siłę do wywierania wpływu, a obsługując innych może pomnażać wspólne dobro i napędzać rozwój.

Poznaj naszych liderów

„UPS to firma z dumną przeszłością i jeszcze jaśniejszą przyszłością. Nasze wartości definiują nas. Nasza kultura wyróżnia nas. Nasza strategia jest naszą siłą napędową. UPS jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia klientów, jest kierowana przez pracowników i rozwija się poprzez innowacje."

Carol B. Tomé
Carol B. Tomé, dyrektor generalny UPS tome-carol-about-2x.png Carol B. Tomé, dyrektor generalny UPS
Powered by Translations.com GlobalLink OneLink SoftwarePowered By OneLink